Pozvi svoj tím alebo klientov, rozdeľ prácu a  sleduj, ako sa úlohy dajú do pohybu. GDPR ready

Freelo je česká aplikácia pre tímovú komunikáciu nad úlohami.

Začať zadarmo

9 důvodů, proč si Freelo tvůj tým oblíbí

Komunikace nad úkoly zůstane pro všechny přehledná

Mailováním, telefonováním nebo chatováním se informace snadno ztratí. Úkol ve Freelu obsahuje soubory a diskuzi uživatelů. Vždy je jasné, kdo úkol řeší a jaký má termín.

Stopky změří reálně strávený čas nad úkolem

Zmáčkeš Start a čas běží. Máš hotovo? Klikni na Stop. Je to jednoduché a přehledné. Podívej se, co všechno náš Timetracking umí.

Chytrá upozornění na komentáře a důležité události

Notifikace ve Freelu fungují podobně jako na Facebooku. Upozornění ti přijde třeba když někdo přidá komentář, změní termín nebo dokončí tebou vytvořený úkol. Ze sledování se můžeš vždy odhlásit.

Termíny si synchronizujete třeba do Google kalendáře

Kalendář je dnes důležitou součástí téměř všech pracovních činností. Všechny termíny si z Freela můžeš synchronizovat se svým oblíbeným kalendářem jako třeba Outlook, Google nebo jiným. Stačí když bude podporovat standardní ICS formát.

Dáš odpovědět na e-mail a komentář se zobrazí ve Freelu

Z Freela chodí e-mailová upozornění na důležité události nad projekty a úkoly. Aby ses nemusel přepínat z e-mailového klienta do aplikace, stačí odpověděť na e-mail. Tvá zpráva se zobrazí jako nový komentář u úkolu ve Freelu. P.S.: Můžeš posílat i přílohy a tvůj e-mailový podpis chytře ořízneme.

Klienta přizveš do projektu a nastavíš, co může vidět

Projekt se skládá z To-Do listů a Úkolů. Všechny informace jsou u úkolů zařazených v To-Do listech. U každého To-Do listu můžeš určit, kdo k němu má přístup. Díky tomu můžeš snadno jeden projekt sdílet s interním týmem i klientem. Podívej se blíže, jak ve Freelu fungují uživatelská práva.

Pomocí Copy&Paste vložíš obrázek ze schránky přímo do textu editoru

Výřez obrazovky zkopíruješ CTRL/CMD+C do schránky nebo dáš pravé tl. myši na obrázku a zvolíš Kopírovat obrázek. Pak už stačí přejít do Freela do oblasti psaní komentáře a dát CTRL/CMD+V (Vložit) a obrázek se nahraje. Můžeš pak v editoru kombinovat obrázky s textem. Velice to urychluje spolupráci a komunikaci nad vizuálními informacemi.

Freelo je intuitivní, rychlé a mluví česky, anglicky nebo slovensky

Zakládáme si na tom, aby Freelo bylo skvělým pracovním pomocníkem. Bez rychlosti a přehlednosti by to nešlo. Při vývoji dbáme na to, aby se zachovala maximální jednoduchost celé aplikace. Plusem je i česká podpora na chatu, která vás nikdy nenechá na holičkách.

Šablony pomůžou s procesy a delegování bude hračka

Sami neradi opakujeme rutinní činnosti. Právě proto jsou ve Freelu šablony projektů, To-Do listů a podúkolů. Slouží pro uchování know-how a jednodušších postupů. Freelo je vhodné pro vytvoření plochých procesů a následné delegování takto popsaných činností.

Android and iOS Phones

Stáhni si Freelo do svého mobilu nebo tabletu

Měj práci a informace kdykoliv po ruce. Stáhni si mobilní aplikaci pro svoje Android nebo Apple mobilní zařízení.

V našich vodách sa plaví už 13320 námorníkov

Prečítaj si rozhovory

„Hledali jsem nástroj, který vyřeší komunikační šum i sdílené kapacity lidí v týmu. S tím nám nyní pomáhá Freelo. Používáme jej sice poměrně krátce, ale prozatím naprostá spokojenost. Překvapilo nás, jak rychle jsme si na něj zvykli.“

Ondřej Valuštík Head of web team Ušetřeno.cz

"Vďaka Freelo sme odbúrali veľa dlhých e-mailových komunikácií a zároveň získali prehľad, kto na čom robí, čo s externistami občas nie je ľahké. Žasneme, s akou rýchlosťou sa objavujú nové funkcie."

Martin Vachata Manažér projektov FotoŠkoda.cz
Prípadová štúdia

„Když jsem začínala s řízením projektů pro Greendata, otestovala jsem opravdu mnoho aplikací. Skončila jsem u Freela. Jednoduchá a přehledná aplikace, která nám pomohla nastolit pořádek ve všech projektech. Kolegové se s ní během chvíle naučili bez problému pracovat i přesto, že nejsou úplně zvyklí nástroje na projektový management využívat. Vše umocňuje bezproblémový a velmi přátelský zákaznický servis. Jsme velmi spokojeni.“

Tereza Kratěnová Green Project Coordinator

"Freelo veľmi rýchlo vyriešilo informačné šumy a stalo sa základným komunikačným kanálom medzi našimi a externými partnermi. Každý člen tímu má navyše prístup k tým informáciám, ktoré potrebuje pre svoju prácu. Troufnu odhadnúť, že objem e-mailov v rámci komunikácie s externistami sa znížil približne o 50%. "

Karel Jeřábek Konateľ Eshop-rychle.cz
Prípadová štúdia

Měl jsem z minulosti zkušenosti s aplikacemi jako Slack, Trello, Basecamp, ale vždy jim něco chybělo. Když jsem pak narazil na kluky z Freela, zaujalo mě nejenom, že jsou z Pardubic, ale také že jejich Freelo řeší elegantně všechny požadavky, které na kolaborativní software mám. Používáme ho v týmu už půl roku a funguje nám to velmi dobře. Doporučuji pro všechny, kteří chtějí mít přehled o projektech, úkolech, času a zodpovědnostech.“

Lukáš Havlena Head Of Marketing OEZ

„Freelo používám pro jednoduché plánování vícero projektů najednou a zadávání práce na nich. Umožňuje mi pohodlně zadávat práci programátorům nebo lidem, co se starají o sociální sítě. Pro toto mi vyhovuje daleko více než třeba známý Basecamp.

Jan Hlaváč Jednatel SKLV

"Freelo používame už viac ako rok. Za nás, ako agentúru, ktorá súčasne vedie niekoľko projektov, ide o neoceniteľný komunikačný nástroj. Najviac oceňujeme prehľadnosť a intuitívnosť práce vo Freelu. To je obvzlášť dôležité pre našich klientov, ktorí prichádzajú prvýraz do styku s nástrojom tohto typu. Freelo nám pomáhla držať si prehľad o úlohách, ich termínoch a taktiež každá osoba, ktorá je do projektu zapojená vie, čo a kedy má splniť. Za nás Freelo jednoznačne odporúčame.

Michalis Katapodis Konateľ 3IT úspešný eshop s.r.o.

„Díky Freelu postupně měním chaos v řád. Jako programátor na volné noze mám totiž spoustu úkolů napříč projekty každý den. Mezi výhody Freela patří, že si na něj klienti velmi rychle zvykají a já mám přehled v termínech, penězích a v kalendáři.“

Pavel Szabo Full stack programátor

Za skúšku nič nedáš

A to doslova! Budeš mať celých 14 dní na vyskúšanie všetkých funkcií Freela úplne zadarmo. Stačí kliknúť a vložiť e-mailovú adresu.

Avšak i po uplynutí 14 dní zadarmo, móžeš Freelo používat v bezplatnom Free tarife. Viac informácií nájdeš v našom cenníku.