Pomůžeme ti s projektovým řízením ve vaší firmě

Spolupracujeme s overenými odborníkmi na projektové riadenie a zavádzanie procesov do firiem. Môžeme dať ruku do ohňa za to, že ich školenia bude pre celú firmu prínosom.

Ing. Mira Vlach

Projektový manažér na voľnej nohe

Kto to je

Mira je odborník, který se specializuje na řízení projektů. Pomáhá lidem i firmám řídit lépe projekty – některé projekty sám řídí, školí, poskytuje konzultace a k tomu organizuje pár doplňkových aktivit, hlavně Banku projektůProjektový klub.

Jeho typickým klientem je většinou firma, kterou živí projekty, nebo jednotlivec, který si neví rady s konkrétním projektem.

Přečti si rozhovor s Mirou

S čím ti pomôže

 • zavádzania projektového riadenia v organizáciách - nastavenie procesov, založenie projektovej kancelárie, tvorba vlastnej firemnej metodiky na mieru.
 • software - prehľad o jeho využitie pre projektové riadenie (Freelo, MS Project, Concerto a ďalšie).
 • školenie projektových manažérov - postupy plánovania a riadenie projektov, techniky, nástroje a zručnosti pre menej skúsených členov tímu.
 • metodológie - výborná znalosť hlavných prístupov k projektovému riadenia (IPMA, PMI, PRINCE2, agilné metódy, intuitívny prístup).
 • riadenie portfólia projektov na strategickej úrovni, tj. maximalizácia využitia organizačných zdrojov pre efektívne dosahovanie strategických cieľov organizácie.

Ing. Renata Novotná

Konzultantka procesného riadenia, organizátorka práce a pracovných kompetencií

Kto to je

Renata sa venuje organizácii práce v tímoch a procesnému konaní v rámci malých firiem . Vďaka správnemu nastavenie procesov a kompetencií vás zbaví chaosu a pretaví vašu firmu v samostatne fungujúce organizmus.

Zkušenosti získala více než 10letým působením v korporátním světě vedením lokálních i mezinárodních týmu a projektů. Fungování malých firem zažívá posledních několik let inteznivní spoluprací s firmou, kde měla nastarosti kompletní nastavení kompetencí, organizaci firmy a nastavení procesů. Na dílčích projektech spolupracuje s dalšími firmami a jednotlivci.

Externě spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde přednáší a konzultuje diplomové práce. Také publikuje odborné články v časopisech Marketing & Media, Strategie a jako spoluautorka se podílela na vzniku knihy Marketingové řízení památkových objektů.

S čím ti pomôže

Pracujete od rána do večera úlohy neubívají? Ste v strese, pretože nemáte dostatok času na strategické činnosti?
Renata vám pomôže zastaviť sa a získať čas na rozvoj obchodu i seba samého. Nájde spôsob, ako mať čistú hlavu a voľné ruky.

Prečítaj si rozhovor s Renatou

Daniel Gamrot

lektor osobní produktivity

Kto to je

Daniel je lektor a konzultant osobní produktivity a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Pracoval několik let v IT jako konzultant. Řídil implementace informačních systémů pro ČEZ a další energetické společnosti v Evropě. Založil také projekt LifeNotes, skrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Rok vedl portál osobního rozvoje Mít vše hotovo.

Jeho semináři prošlo více než 7000 účastníků z firem jako Orange Slovensko, AXA, Air Bank, PwC nebo Moravia IT, se kterými pracoval na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Poslechni si podcast s Danem

S čím ti pomôže

 • školení osobní produktivity - soustředění se na priority, dotahování věci do konce a plnění nejdůležitějších úkolů v termínu
 • poradenství v oblasti týmové efektivity – zlepšování firemních procesů, efektivní e-mailová komunikace, produktivní porady, nastavení systémů úkolů, projektů a informací
 • přednášky z oblastí efektivity práce, produktivity a time managementu

Vratislav Čermák

trenér a konzultant projektového řízení, osobní produktivity a bezpapírové efektivity

Kto to je

Vráťa se v projektovém řízení pohybuje už přes 20 let. Vedl projekty jak v malých výkonných agenturách, tak zaváděl projektové řízení ve firmách při dramatickém růstu, nebo vedl projektové manažery a utvářel projektovou metodiku v mezinárodní telekomunikační společnosti T-Mobile. Řídil rozsáhlé mezinárodní projekty, vedl, školil a rozvíjel týmy projektových manažerů. Projektové řízení ho naučilo nejen efektivně hospodařit s časem lidí ve svém týmu, ale především efektivně řídit čas svůj. Naučil se, jak poznat, co je a co není důležité a jak smysluplné věci efektivně dokončovat. Což teď předává dál prostřednictvím tréninků, konzultací a mentoringu.

Působí jako mentor a expert v podnikatelských a sociálně prospěšných akcelerátorech Impact Hub, spolupracuje na osobním rozvoji zaměstnanců společností jako jsou T-Mobile, KPMG, PwC, Fortuna, L´Oréal, Generali, Moneta, Hello bank! nebo Člověk v tísni.

Přečti si článek od Vráti o efektivních schůzkách

S čím ti pomôže

 • tréninky osobní produktivity a smysluplného nakládání s časem - jak najít prostor na věci, které jsou pro nás skutečně důležité a jak se efektivně poprat s těmi nepříliš podstatnými
 • tréninky projektového řízení - jak dobré nápady přivést k životu tak, aby se efektivně využíval čas i dovednosti jednotlivých lidí
 • tréninky manažerské komunikace - jak správně připravit a vést týmovou schůzku, individuální schůzky, nebo jak nemít"schůzky pro schůzky" a komunikovat na úrovni 21. století
 • tréninky bezpapírového přístupu - tedy jak mít možnost začít pracovat na čemkoliv a kdekoliv bez zbytečných výmluv, že mi něco chybí
 • zavádění projektové metodiky, knihovny projektových dokumentů, či procesů nejen projektového řízení ve firmě
 • konzultace, mentoring a poradenství ve všech výše uvedených oblastech, podle konkrétních potřeb jednotlivce či organizace

Dála Musil

konzultant, designér a manažer na volné noze

Kto to je

Dála je marketingový konzultant a designér, který projektové řízení nikdy nestudoval, ale učil se jej přímo v praxi. Dříve pracoval v komunikační agentuře a vedl marketing několika firem a projektů, dnes na volné noze pomáhá klientům zlepšit obchodní výsledky, zvýšit spokojenost zákazníků a zefektivnit fungování byznysu.

Jeho oblíbeným projektovým nástrojem je právě naše Freelo, které používá téměř od úplného začátku a má v něm za sebou stovky menších či větších projektů včetně třeba redesignu rozsáhlého e-shopu. Pro jednoho ze svých klientů v něm také řídí už několik let marketingový inhouse tým a podporu pro další oddělení nebo zastřešuje firemní projekty a procesy.

Přečti si článek jak Dála používá Freelo

S čím ti pomôže

 • zlepšení efektivity firmy, e-shopu či startupu díky zavedení projektového řízení (ideálně ve Freelu
 • praktická pomoc s řešením projektových a procesních problémů bez zbytečné teorie
 • konzultace a dlouhodobá spolupráce je možná i v rámci strategie marketingu či designu služeb

Kapitán, chop sa kormidla
a skús Freelo hneď teraz

14denné testovacie plavbu máš zadarmo a môžeš prizvať aj celú posádku.
Potrebuješ poradiť? Dohovor si s nami bezplatnú online konzultáciu.