Pozvi svůj tým nebo klienty, rozděl práci a sleduj, jak se úkoly dají do pohybu. GDPR ready

Freelo je česká aplikace pro týmovou komunikaci nad úkoly.

Začít zdarma

9 důvodů, proč si Freelo tvůj tým oblíbí

Komunikace nad úkoly zůstane pro všechny přehledná

Mailováním, telefonováním nebo chatováním se informace snadno ztratí. Úkol ve Freelu obsahuje soubory a diskuzi uživatelů. Vždy je jasné, kdo úkol řeší a jaký má termín.

Stopky změří reálně strávený čas nad úkolem

Zmáčkeš Start a čas běží. Máš hotovo? Klikni na Stop. Je to jednoduché a přehledné. Podívej se, co všechno náš Timetracking umí.

Chytrá upozornění na komentáře a důležité události

Notifikace ve Freelu fungují podobně jako na Facebooku. Upozornění ti přijde třeba když někdo přidá komentář, změní termín nebo dokončí tebou vytvořený úkol. Ze sledování se můžeš vždy odhlásit.

Termíny si synchronizujete třeba do Google kalendáře

Kalendář je dnes důležitou součástí téměř všech pracovních činností. Všechny termíny si z Freela můžeš synchronizovat se svým oblíbeným kalendářem jako třeba Outlook, Google nebo jiným. Stačí když bude podporovat standardní ICS formát.

Dáš odpovědět na e-mail a komentář se zobrazí ve Freelu

Z Freela chodí e-mailová upozornění na důležité události nad projekty a úkoly. Aby ses nemusel přepínat z e-mailového klienta do aplikace, stačí odpověděť na e-mail. Tvá zpráva se zobrazí jako nový komentář u úkolu ve Freelu. P.S.: Můžeš posílat i přílohy a tvůj e-mailový podpis chytře ořízneme.

Klienta přizveš do projektu a nastavíš, co může vidět

Projekt se skládá z To-Do listů a Úkolů. Všechny informace jsou u úkolů zařazených v To-Do listech. U každého To-Do listu můžeš určit, kdo k němu má přístup. Díky tomu můžeš snadno jeden projekt sdílet s interním týmem i klientem. Podívej se blíže, jak ve Freelu fungují uživatelská práva.

Pomocí Copy&Paste vložíš obrázek ze schránky přímo do textu editoru

Výřez obrazovky zkopíruješ CTRL/CMD+C do schránky nebo dáš pravé tl. myši na obrázku a zvolíš Kopírovat obrázek. Pak už stačí přejít do Freela do oblasti psaní komentáře a dát CTRL/CMD+V (Vložit) a obrázek se nahraje. Můžeš pak v editoru kombinovat obrázky s textem. Velice to urychluje spolupráci a komunikaci nad vizuálními informacemi.

Freelo je intuitivní, rychlé a mluví česky, anglicky nebo slovensky

Zakládáme si na tom, aby Freelo bylo skvělým pracovním pomocníkem. Bez rychlosti a přehlednosti by to nešlo. Při vývoji dbáme na to, aby se zachovala maximální jednoduchost celé aplikace. Plusem je i česká podpora na chatu, která vás nikdy nenechá na holičkách.

Šablony pomůžou s procesy a delegování bude hračka

Sami neradi opakujeme rutinní činnosti. Právě proto jsou ve Freelu šablony projektů, To-Do listů a podúkolů. Slouží pro uchování know-how a jednodušších postupů. Freelo je vhodné pro vytvoření plochých procesů a následné delegování takto popsaných činností.

Android and iOS Phones

Stáhni si Freelo do svého mobilu nebo tabletu

Měj práci a informace kdykoliv po ruce. Stáhni si mobilní aplikaci pro svoje Android nebo Apple mobilní zařízení.

V našich vodách se plaví již 26645 námořníků

Přečti si rozhovory

Díky Freelu máme větší přehled o tom, kdo co dělá a na kom co visí. Všichni si můžou snadno dohledat v jakém stavu je daný úkol a případně kdo ho řeší. Navíc díky mobilním aplikacím máme Freelo vždy u sebe.“

Pavlína Broďáni Marketing Nikon

„Hledali jsem nástroj, který vyřeší komunikační šum i sdílené kapacity lidí v týmu. S tím nám nyní pomáhá Freelo. Používáme jej sice poměrně krátce, ale prozatím naprostá spokojenost. Překvapilo nás, jak rychle jsme si na něj zvykli.“

Ondřej Valuštík Head of web team Ušetřeno.cz

„Díky Freelu jsme odbourali spoustu dlouhých e-mailových komunikací a zároveň získali přehled, kdo na čem dělá, což s externisty občas není snadné. Žasneme s jakou rychlostí se objevují nové funkce.“

Martin Vachata Manažer projektů ve Fotoškoda.cz
Případová studie

„Freelo nám velmi rychle vyřešilo informační šům a stalo se zásadním komunikačním kanálem mezi námi a externími partnery. Každý člen týmu má navíc přístup přesně k těm informacím, které pro svou práci potřebuje. Troufnu si odhadnout, že se objem e-mailů v rámci komunikace s externisty snížil přibližně o 50%.“

Karel Jeřábek Jednatel Eshop-rychle.cz
Případová studie

Měl jsem z minulosti zkušenosti s aplikacemi jako Slack, Trello, Basecamp, ale vždy jim něco chybělo. Když jsem pak narazil na kluky z Freela, zaujalo mě nejenom, že jsou z Pardubic, ale také že jejich Freelo řeší elegantně všechny požadavky, které na kolaborativní software mám. Používáme ho v týmu už půl roku a funguje nám to velmi dobře. Doporučuji pro všechny, kteří chtějí mít přehled o projektech, úkolech, času a zodpovědnostech.“

Lukáš Havlena Head Of Marketing OEZ

„Freelo používám pro jednoduché plánování vícero projektů najednou a zadávání práce na nich. Umožňuje mi pohodlně zadávat práci programátorům nebo lidem, co se starají o sociální sítě. Pro toto mi vyhovuje daleko více než třeba známý Basecamp.

Jan Hlaváč Jednatel SKLV

„Freelo používáme už více než rok. Za nás, jako agenturu, která současně vede několik projektů, jde o neocenitelný komunikační nástroj. Nejvíce oceňujeme přehlednost a intuitivnost práce ve Freelu. To je obvzlášť důležité pro naše klienty, kteří přicházejí poprvné do styku s nástrojem tohoto typu. Freelo nám pomáhla držet si přehled o úkolech, jejich termínech a taktéž každá osoba, která je do projektu zapojená ví, co a kdy má splnit. Za nás Freelo jednoznačně doporučujeme.“

Michalis Katapodis Jednatel 3IT úspěšný eshop s.r.o.

„Díky Freelu postupně měním chaos v řád. Jako programátor na volné noze mám totiž spoustu úkolů napříč projekty každý den. Mezi výhody Freela patří, že si na něj klienti velmi rychle zvykají a já mám přehled v termínech, penězích a v kalendáři.“

Pavel Szabo Full stack programátor

Za zkoušku nic nedáš, kapitáne

A to doslova! Budeš mít celých 14 dní na vyzkoušení všech funkcí Freela úplně zadarmo. Stačí kliknout a vložit e-mailovou adresu.

I po uplynutí 14 dní zdarma ale můžeš Freelo používat v bezplatném FREE tarifu. Víc informací najdeš v našem ceníku.